Poznaj nasz zespół

Agnieszka Nowak

specjalista żywienia człowieka, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w SGGW, prezes Zarządu Stowarzyszenia, edukator żywieniowy z wyboru.
W swojej pracy kieruje się zasadą, że prawidłowe żywienie jest możliwe dla każdego, a wiedza przekazana w inspirujący sposób, zachęca do świadomych wyborów; pełnoetatowa mama i amatorka herbaty.

Agata Szczebyło

specjalista żywienia człowieka, absolwentka i obecnie doktorantka na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w SGGW, doświadczony edukator żywieniowy.
Nie zapomina, że prawidłowe odżywianie bezpośrednio łączy się z gotowaniem i jedzeniem, które może i powinno być przyjemnością dla wszystkich; lubi dobre śniadania i poranną kawę.

Ilona Józiak

specjalista żywienia człowieka, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w SGGW oraz studiów podyplomowych (Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka) w IŻŻ.
Wierzy, że prawidłowe żywienie od dziecka zaprocentuje dobrym zdrowiem w przyszłości. Jako edukator żywieniowy czerpie dużo satysfakcji z możliwości przekazywania wiedzy żywieniowej połączonej z pracą z dziećmi. Jej umiłowana przyprawa - cynamon, dodawana w dużych ilościach do kawy i owsianki.