Bajkowe gotowanie

Bajkowe gotowanie to warsztaty edukacyjno-kulinarne skierowane do dzieci w wieku 4-6 lat. Podczas zajęć dzieci poprzez bajkową opowieść w ciekawy i angażujący sposób poznają świat dobrych i zalecanych produktów, a także będą miały szansę wspólnie przygotować pyszne  i zdrowe danie!

Celem projektu jest m.in. przekazanie w atrakcyjny i aktywizujący sposób podstawowej wiedzy o podstawowych produktach, spróbowanie produktów nieznanych, wzrost świadomości o pochodzeniu, przetwarzaniu produktów, kształtowanie szacunku do jedzenia.

W ramach projektu każda grupa otrzymuje pamiątkowy zestaw edukacyjny do samodzielnego prowadzenia kolorowych zajęć o pysznych i zdrowych produktach.

Zapraszamy warszawskie przedszkola (dzieci w  wieku 4-6 lat) do udziału w projekcie!

Udział w programie jest bezpłatny.

Zainteresowane przedszkola prosimy o przesyłanie formularza zgłoszenia mailem na adres: biuro@dietanova.org wraz z informacją o ilości grup dzieci (4-6 lat) do dnia 01.02.2019. Formularz do pobrania tutaj.   /

Rekrutacja przedszkoli na rok 2019 został zakończona. Będziemy informować o kolejnych edycjach realizowanych przez nas warsztatów.

Projekt współfinansuje Urząd M. St.Warszawy

Szukamy wolontariuszy do realizacji projektu!
Dni warsztatowe z Bajkowym Gotowaniem:
8, 15, 16 kwietnia
6, 13, 20, 27, 29 maja

Każdy dzień zajęć odbywa się w innym przedszkolu w Warszawie.
Zapraszamy do zdobycia bezcennego doświadczenia podczas zajęć edukacji żywieniowej!