Konsument to ja

program skierowany do młodzieży w wieku 12 - 18 lat

Warsztaty o tematyce konsumenckiej w dziedzinie rynku spożywczego i gastronomicznego mają na celu podniesienie świadomości konsumenckiej:
- uświadomienie uczniom, że to oni podejmując decyzje zakupowe są konsumentem i mają wpływ na rynek
- zapoznanie z najważniejszymi przepisami, regulującymi prawa konsumenta
- podniesienie świadomości w zakresie marketingu i reklamy produktów i usług.

Czas trwania zajęć to ok. 45 minut.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową. Wycena zależy od ilości zgłoszonych klas. Warsztaty prowadzimy w szkołach. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.
 
 

 

 

Jemy Zdrowo Kolorowo

Warsztat jest skierowany do młodzieży w wieku 12-16 lat.

Głównym celem warsztatu jest nauka dokonywania właściwych wyborów żywieniowych i kształtowanie świadomości żywieniowej wśród młodzieży. Ideą warsztatów jest nauka praktycznego wykorzystania wiedzy o prawidłowym żywieniu. Chcemy, aby dowiedziały się, że żywienie wpływa na ich zdrowie i samopoczucie oraz że zdrowe żywienie jest smaczne i atrakcyjne. Wspólne gotowanie i jedzenie ma uświadomić młodzieży, że mają wpływ na to, co jedzą i zachęcić do poznawania nowych produktów i smaków. Poczucie odpowiedzialności za przygotowany posiłek zachęca do podejmowania samodzielnych prób w domu, z rodziną bądź z przyjaciółmi.

Poruszamy także aktualne i bieżące tematy związane z odżywianiem się, które mogą mieć wpływ na zachowania żywieniowe dzieci i młodzieży.

Czas trwania zajęć to ok. 90 minut.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową. Wycena zależy od ilości zgłoszonych klas. Warsztaty prowadzimy w szkołach. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.